O nas

Firma "Invest Home" – Twój Partner w świecie Nieruchomości i Wnętrz

Specjalizujemy się w profesjonalnej i kompleksowej obsłudze sprzedaży oraz kupna nieruchomości. W naszej ofercie jako jedyni na lokalnym na rynku oferujemy również szeroki wachlarz działań – łącznie z wykończeniem wnętrza „pod klucz”. Nasz doświadczony zespół specjalistów to nie tylko agenci nieruchomości, ale specjaliści od remontów i projektant wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług, w najkorzystniejszych cenach.

Nieruchomości:
W „Invest Home” wiemy jak ważne jest zaufanie i czas. Dlatego transakcjami nieruchomości zajmujemy się od początku, do końca. W naszej ofercie można znaleźć najciekawsze oferty nieruchomości – luksusowe domy, przestronne mieszkania w świetnych lokalizacjach oraz piękne i ustawne działki pod zabudowę̨. Nasi doświadczeni pośrednicy są gotowi zapewnić wsparcie na każdym etapie transakcji– niezależnie czy jest to umowa kupna, czy sprzedaży. Pomagamy znaleźć najlepsze oferty, negocjujemy ceny i zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Sprawiamy, że zarówno zakup, jak i sprzedaż nieruchomości staje się przyjemnością.

Remonty:
W "Invest Home" wiemy, że każda nieruchomość ma potencjał, a marzenia są po to, żeby je spełniać. Dlatego oferujemy usługi remontowe, które pomogą przekształcić nieruchomość w taką, którą odzwierciedla indywidualny styl i potrzeby. Nasza ekipa pracuje z pasją, dbając o jakość i terminowość realizacji projektów.

Projekty Wnętrz:
Zdajemy sobie sprawę jak uciążliwe bywa wykańczanie wnętrz, dlatego w „Invest Home” wprowadziliśmy usługę współpracy z projektantem. Doświadczenie i opieka specjalisty umożliwi opracowanie projektu wnętrza dobranego indywidualnie do gustu i budżetu, dzięki czemu każda część nieruchomości zachowa wyjątkowość i funkcjonalność szytą na miarę.

Agnieszka Literska

Manager Invest Home Nieruchomości

51 Ofert Napisz wiadomość

Konrad Dybcio

Agent

4 Ofert Napisz wiadomość

Zbigniew Szeląg

Invest Home Remonty

Napisz wiadomość

Kalkulator kosztów

Podatek od czynności cywilno-prawnych

Taksa notarialna
(opłata notarialna)

Wniosek o wpis do WKW

VAT od prowizji
agencji nieruchomości

Vat od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)

Prowizja agencji nieruchomości

Wypisy aktu notarialnego

Razem

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN

Kalkulator kredytowy

Wysokość raty

PLN
%

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
11 3
Niepoprawny wynik